^
مامعتقدیم که هرمشکلی،یک راه حل علمی دارد؛دارای مجوزدانش بنیان ازمعاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری سه شنبه 1399/7/8 - 2020/9/29        معرفی شرکتمحصولاتلیست مشتریانپشتیبانیقوانینپذیرش نمایندگیهمکاری با مادانلودهاپرداخت آنلاین
صفحه اصلی | محصولات شرکت
سامانه دانش بنیان پنجره واحد اشتغال

پنجره های واحد الکترونیکی یک راه حل جامع مبتنی بر سیستم به منظور مدیریت فرآیند ها به صورت هوشمند می باشد. این سیستم دانش بنیان با بهره گیری از فناوری های اطلاعات و ارتباطات ،ابزارها و امکانات لازم را از طریق بستر اینترنت در اختیار مشتریان و ذینفعان به منظور انجام فرآیند های مورد نیاز قرار می دهد. دسترسی بدون محدودیت زمانی و مکانی ،مانیتور و اطلاع از آخرین وضعیت فرآیند به صورت آنلاین ،مشاهده اطلاعات لازم و مرتبط از یک مرجع واحد ،دسترسی به قوانین و مقررات معتبر و ... از مزایای استقرار پنجره های واحد الکترونیکی می باشد. ایجاد خوشه های منسجم و منظم اطلاعاتی از طریق استقرار پنجره های واحد الکترونیکی با قرار گرفتن در کنار هم امکان مدیریت دانش در سطح کلان را فرآهم می آورد و امکان نظارت مستمر بر اطلاعات را به منظور بررسی صحت فرآیند ها فرآهم می کند.

استقرار پنجره واحد اشتغال می تواند تا حد زیادی فرآیند ارائه و تسهیم اطلاعات را برای تمامی ذینفعان حوزه اشتغال و هم برای مراجع دولتی روان سازی و تسهیل کند. برای بخش دولتی به طور مشخص وجود پنجره واحد می تواند منجر به یکپارچگی بیشتر و موثرتر نظام ها و فرآیندهای موجود تخصیص موثرتر و کاراتر منابع مالی و انسانی ، اصلاح منابع درآمدی دولت افزایش رضایت تجار، افزایش امنیت افزایش یکپارچگی و شفافیت در امور ، کاهش فساد اداری و توانایی استفاده از تکنیک های پیچیده مدیریت ریسک و کنترل جریان امور شود.

برای بخش خصوصی استقرار پنجره واحد مزایایی نظیر ایجاد یک نقطه رسمی واحد برای ارائه یکبار همه اطلاعات و اسناد مورد نیاز به سازمان ها و نهادهای دولتی ایجاد نقطه کانون برای دسترسی متقاضی به اطلاعات روزآمد درخصوص قوانین جاری در حوزه اشتغال و کسب و کار ، کاهش هزینه ها از طریق کاهش تاخیرها ، تسریع در امور اخذ مجوزها، توضیح و تفسیر قابل پیش بینی قوانین ، تخصیص موثر و کاراتر منابع و افزایش شفافیت شود.


پنجره واحد ، سیستم ، سامانه ، اشتغال ، کسب و کار ، اداره کار ، استانداری ، ادارات ،دانش بنیان


صفحه اصلی     |     اخبار و اطلاعیه ها     |     نقشه سایت     |     گالری تصاویر     |     ارتباط با ما     |     پست الکترونیکی     |     ورود نمایندگی ها     |     مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت برای شرکت توسعه فناوری های اطلاعات و ارتباطات رویان افزار مبتکر محفوظ است(دانش بنیان)
Design and developing by Iransofts

آخرین اخبار و اطلاعیه ها
«همه اخبار»
ارتباط با ما
شماره تماس : 66128058-66129451(021) 33230122(045)-09128351341
فکس : 02189770726
سامانه پیامک : 0
پست الکترونیکی : info@royanafzar.com
دفتر مرکزی : تهران /امیرآباد/کوچه اشراقی/خیابان هیئت/نبش گردآفرید/پارک علم و فناوری مدرس/ پلاک 15 کدپستی : 1411893171