^
مامعتقدیم که هرمشکلی،یک راه حل علمی دارد؛دارای مجوزدانش بنیان ازمعاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری شنبه 1398/9/23 - 2019/12/14        معرفی شرکتمحصولاتلیست مشتریانپشتیبانیقوانینپذیرش نمایندگیهمکاری با مادانلودهاپرداخت آنلاین
صفحه اصلی | محصولات شرکت
سامانه و اپلیکیشن موبایل سروسکان

معرفی سامانه سروسکان: سامانه سروسکان یک سامانه مبتنی بر صفحات اینترنتی و اپلیکیشن موبایل می باشد که به منظور ارایه خدمات متنوع الکترونیکی در فازهای مختلف در حال راه اندازی می باشد. این بستر الکترونیکی با در دسترس قرار دادن ابزارهای مختلف در دسترس کاربران امکان تعریف نقاط جغرافیایی و کاربردهای آن را فرآهم خواهد نمود و از طرفی دیگر به مشتریان خود اطلاعات نقاط را با قابلیت های جستجوهای متنوع و آسان ارایه خواهد کرد. سروسکان با ثبت اطلاعات اماکن اقامتی و خانه های استیجاری کار خود را آغاز خواهد نمود و در ادامه با توجه به اولویت های خود در حوزه های دیگر ورود خواهد کرد اماکن اقامتی و خانه های استیجاری در سامانه سروسکان قابل تعریف توسط عموم مردم و مالکان آن خواهد بود و در یک فرآیند تعریف شده این اطلاعات در دسترس عموم کاربران و بویژه مسافران و گردشگران قرار خواهد گرفت. امکان تعریف و مشاهده و جستجوی اطلاعات به زبان های مختلف و پرکاربرد از ویژگی های منحصر به فرد این سامانه می باشد و اطلاعات گردآوری شده در این سامانه در حوزه های مختلف کاربرد خواهد داشت.
ضرورت اجرای طرح :

امروزه یکی از دغدغه های اصلی گردشگران و مسافران، دسترسی به اطلاعات قابل اطمینان و دقیق اماکن اقامتی و خانه های استیجاری در مقصد سفر و امکان رزرو آن به صورت آنلاین میباشد. مشاهده دقیق محل های قرارگیری اماکن و اقامت گاه ها بر روی نقشه و امکان ارزیابی آن برای گردشگران می تواند در انتخاب دقیق و مطمین محل اقامت یا اسکان بسیار موثر باشد و گردشگران با خیال آسوده تر نسبت به سفر اقدام کنند.

از طرفی دیگر در سفر های خارجی نیز یکی از دغدغه های گردشگران موضوع رزرو اقامتگاه در آن کشور می باشد که با توجه به مشکلات انتقال پول، عدم آشنایی با زبان کشور مقصد و عدم اطمینان به وب سایت های آن کشور، اطمینان لازم برای مسافران جهت رزرو آنلاین ایجاد نمی شود و مسافران بعد از خروج از کشورشان صرفا در قالب تور می توانند با اطمینان از محل اسکان مسافرت نمایند و در غیر این صورت باید ساعت ها به دنبال یک محل اقامت مطمین در کشور مقصد در جستجو باشند.

این در حالی است که امروزه با استفاده از بسترهای فناوری اطلاعات و ارتباطات و ابزارهای مرتبط می توان تسهیلاتی را فرآهم نمود که گردشگران از خانه خود و با زبان خود انجام به جستجوهای لازم در مقصد سفر بپردازند و با پرداخت پول در مبدا با خیالی آسوده از داشتن یک اقامتگاه مطمین اقدام به سفر نمایند.

با شناسایی این ضرورت و آشنایی با راه حل های موجود، سامانه سروسکان در حال تولد می باشد.

رزرو ، گردشگری، موبایل ، خانه ، استیجاری ، هتل، بوم گردی


صفحه اصلی     |     اخبار و اطلاعیه ها     |     نقشه سایت     |     گالری تصاویر     |     ارتباط با ما     |     پست الکترونیکی     |     ورود نمایندگی ها     |     مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت برای شرکت توسعه فناوری های اطلاعات و ارتباطات رویان افزار مبتکر محفوظ است(دانش بنیان)
Design and developing by Iransofts

آخرین اخبار و اطلاعیه ها
«همه اخبار»
ارتباط با ما
شماره تماس : 66128058-66129451(021) 33230122(045) 9891283513
فکس : 02189770726
سامانه پیامک : 0
پست الکترونیکی : info@royanafzar.com
دفتر مرکزی : تهران /امیرآباد/کوچه اشراقی/خیابان هیئت/نبش گردآفرید/پارک علم و فناوری مدرس/ پلاک 15 کدپستی : 1411893171